08Apr

Urnik vzrejnega pregleda

petek, 08.04.2016

Vzrejni pregled bo potekal po naslednjem urniku:
 
10.00 do 11.00 ameriška akita, aljaški malamut
11.00 do 12.00 samojed, finski laphund, chow chow, basenji
12.00 do 13.30 pritlikavi nemški špici
13.30 - predavanje cca 30 do 45 min
 
Pol ure pred začetkom vzrejnega pregleda, bo mogoč trening s psi.
preberi več...

05Apr

Ponovno vabilo na skupščino, vzrejni pregled in srečanje članov Kluba 5

torek, 05.04.2016

Ponovno vam posredujemo vabilo na vzrejni pregled, ki bo v soboto 9.aprila 2016 na poligonu KD Domžale ter na skupščino in srečanje članov Kluba 5, ki bo prav tako v soboto 9. aprila 2016 v Jamarskem domu na Gorjuši pri Domžalah.

Prijave na srečanje in skupščino sprejemam na mail mateja.garafolj@gmail.com do četrtka 7. aprila 2016.

Pozdrav,

Mateja

preberi več...

23Mar

Vabilo na vzrejni pregled in skupščino

sreda, 23.03.2016

Spoštovane članice in člani Kluba 5

Dne 9. aprila 2016 vas ob 15:00 uri  vabimo na redno skupščino Kluba 5.  Točna lokacija skupščine (okolica Domžal) bo glede na vremensko napoved sporočena teden dni pred skupščino.

Dnevni red skupščine:

1.    Potrditev dnevnega reda.
2.    Izvolitev delovni teles.
3.    Poročilo predsednika kluba.
4.    Poročilo predsednice strokovne komisije.
5.    Poročilo blagajničarke.
6.    Poročilo predsednika organizacijskega odbora CACIB Celje 2016, CACIB Winter Winner ter specialne razstave.
7.    Sprejem zaključnega računa Kluba 5
8.    Sprejem zaključnega računa Kluba 5 d.o.o.
9.    Poročilo nadzornega odbora.
10.    Poročilo disciplinske komisije.
11.    Razno.

Po skupščini bo sledilo srečanje in druženje članov kluba.  Prisotnost na skupščini in srečanju članov potrdite na e-naslov: mateja.garafolj@gmail.com najkasneje do 4. aprila 2016.

Upravni odbor Kluba 5 preberi več...

20Feb

CACIB Celje 2016 - Rezultati

sobota, 20.02.2016

Junior handling  - Finalna razrstitev

Starostni razred 9 - 12 let

1. Korošec Matjaž
2. Klojčnik Petja
3. Brambilla Andrea
4. Korošec Gregor
5. Mezek Nika

Starostni razred 13 – 17 let

1. Kochkurova Yulia
2. Korošec Maša
3. Gajzer Ana
4. Kovačič Chiara
5. Kelb Johana Herta


Skupni zmagovalec

Matjaž Korošec


Najlepši mladiči

1. Gem in the Sky to Lifestyle (I), Sibirski husky
2. Lobsang Fetching Little Star (SLO), Tibetanski španjel
3. Themagician Moet Chandon (I), Aljaški malamut


Najlepši najmlajši psi

1. Casque Patou de L'Orri (HR), Pirenejski planinski pes
2. Shut up and Kiss me dell'Alberico (I), Lhasa apso
3. Penelope Pems Passion (I), Valižanski ovčar - Pembroke

Najlepši pari

1. Bubbleton Bollinger (LT), Bubbleton First `N Funmost (LT), Puli
2. Of Hyrule Paco (HR), Mops
3. Luribee`s Lord of the Rings (SLO), Devael Absolutely Beautiful (SLO), Bernski planšarski pes

Najlepši veterani

1. Tin Pan Alley Can Can Charlie (SLO), Chow chow
2. Venus de Milo of Nordica (A), Sibirski husky
3. Pantera Unica Carina (I), Dalmatinec


Najlepše vzrejne skupine

1. Of Hyrule Paco (HR), Of Hyrule Roma (HR), Of Hyrule Pieces of Heart (HR), Mops
2. Brigoree Dream of my Life (SLO), Brigoree Bolero (A), Brigoree Blondie (SLO), Zahodnovišavski beli terier
3. Ch Slo Nil (SLO), Tisa Lumivikova (SLO), Kraški ovčar.

Najlepši pes I. FCI skupine

1. Bayouland's Hot N Mangry (HR), Avstralski ovčar
2. Bottom Shaker Zephyr Dream (H), Staroangleški ovčar
3. Alenclaud Estefania (I), Valižanski ovčar pembroke

Najlepši pes II. FCI skupine

1. Seehurst Hands of Stone (E), Angleški buldog
2. Dark Pride Vuiton (RUS), Novofundlandec - črn
3. Mirta's Haus Classic Style (HR), Pritlikavi šnavcer – črn

Najlepši pes III. FCI skupine

1. Algrafs Atos (I), Terier Jack Russel
2. Falcon Fire Terry Red Nokomis (HR), Airedalski terier
3. Game on Terra Viva (A), Pritlikavi bulterier

Najlepši pes IV. FCI skupine

1. Ch.Slo. Della Winner Canis of Czech (CZ), Dolgodlaki kunčji jazbečar
2. Monsters inc Duchess d'Excellence (RUS), Resasti pritlikavi jazbečar
3. Imperial Idefix del Conteverde (I), Kratkodlaki pritlikavi jazbečar

Najlepši pes V. FCI skupine

1. Indevor Dance With Me (BIH), Ameriški akita
2. Pom Galaxy Star (SLO), Pritlikavi nemški špic
3. Tin Pan Alley Can Can Charlie (SLO), Chow chow

Najlepši pes VI. FCI skupine

1. Black Majesty Gives u Goose Bumps (HR), Mali vendejski resasti baset
2. Kifahari Kuzzaa Gamba (D), Rodezijski grebenar
3. Panthera Unica Carina (I), Dalmatinec

Najlepši pes VII. FCI skupine

1. Latin Lover Michaela (I), Angleški seter
2. I'll Fly With You Degli Angeli Rossi (I), Irski seter
3. Especial of Skyrocket (H), Kratkodlaki madžarski ptičar – vižla

Najlepši pes VIII. FCI skupine

1. Dsquared Deigini (I), Ameriški španjel – črn
2. Sweet Obsession Charming Lady (HR), Portugalski vodni pes
3. Della Fiumana Serenata Rap (HR), Angleški koker španjel - ostale barve

Najlepši pes IX. FCI skupine

1. Atastar Miss Money Penny (HR), Veliki koder - črni
2. World in My Eyes Valentina's Magic (SLO), Maltežan
3. Vanitonia More of That (I), Kitajski goli pes

Najlepši pes X. FCI skupine

1. El Roalito Easygoing (D), Afganistanski hrt
2. Emploi Fictif du Sac a Malices (I), Mali angleški hrt - whippet
3. Bersheba's Chamis (CH), Arabski hrt – sloughi

Najlepši mladi psi

1. Day of Futurepast della Vanisella (I), Sibirski husky
2. Majestic Poms Blessed Princes (SLO), Pritlikavi nemški špic
3. The Queen of Trieste King's Line (I), Ameriški staffordshirski terier

BIS

1. Atastar Miss Money Penny (HR), Veliki koder - črn
2. El Roalito Easygoing (DE), Afganistanski hrt
3. Indevor Dance With Me (BIH), Ameriški akita


Specialna razstava psov FCI 5 - 2016

Najlepši pari

1. Ch. Slo Maruso`s Midnight Macho (SLO), Fergie of Hollywood (SLO), Chow Chow
2. L`Toramaru de la Valle des Samourais (HR), Saaya-go Samurai Yashiki (HR), Akita

Najlepši veterani

1. Tin Pan Alley Can Can Charlie (SLO), Chow chow
2. Venus de Milo of Nordica (A), Sibirski husky
3. Anatina Webmaster (SLO), Samojed

Najlepši mladi

1. Anatina Life is Life (SLO), Samojed
2. Champ Skywolf of Unesdala (SLO), Aljaški malamut
3. Princess Grey Hydrargium (LT), Sibirski husky

BIS

1. Indevor Dance With Me (BIH), Ameriška akita
2. Daviks Silver Mist (CAN), Sibirski husky
3. Fearless Heart Infinity Sweet Dream (I), Chow chow

preberi več...

Razstave

CACIB Celje 2016 & CACIB Winter Winner 2016

CACIB2016_reklama.jpg

Vzrejni pregledi

Vzrejni pregledi v letu 2016

Vzrejni pregled s telesnim ocenjevanjem bo organiziran:
- spomladanski rok - sobota 9. april 2016
- jesenski rok - sobota 24. september 2016

Kraj prireditev bo določen pred prireditvami.

Predsednica strokovne komisije Kluba 5
Marija Kavčič

Vzrejno pregledani psi / psice

Za informacije o vzreji in vzrejnih pregledih se obrnite na gospo Marijo Kavčič. 

Marija Kavčič
Forme 31, 4209 Žabnica
TEL. : 031 632333, 04  5134180

Zadnje objave fotogalerij

25Feb

CACIB Celje 2016 - galerija

Fotograf: g.Darko Korošec
25Feb

CACIB Winter Winner 2016 - galerija

Fotograf: g.Darko Korošec
25Feb

CAC Specialna razstava psov FCI 5 2016 - galerija

Fotograf: g.Darko Korošec

Arhivske objave

 

Objava v reviji Kinolog

Člane Kluba 5 obveščam, da je potrebno prispevke za objavo v reviji Kinolog poslati tajnici kluba najkasneje do 4 (četrtega) v mesecu za naslednji mesec!